Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tygříci zabojovali

9. 5. 2007

Ve sváteční den 8.5. se někteří Tygříci z oddílu přípravky zúčastnili turnaje Severovýchodní oblasti ČFBU ve Dvoře Králové. První utkání s domácím týmem vyhráli jasně 8:0. Vše vypadalo na to, že by Tygříci mohli jasně postupovat turnajem k dobrému umístění. Ve druhém zápase nastoupili proti velmi dobře připravenému týmu s několika elévy - Dobrušce. Na první branku Dobrušky dokázali Tygříci ještě odpovědět střelou z dálky Péti Ďurany, pak se však ukázala herní převaha soupeře a Tygříci prohráli 1:4.  Dalším soupeřem Tygříků byla přípravka z Jaroměře. Tygříci šli dvakrát do vedení, dvakrát soupeř vyrovnal. Po hrubých chybách v obraně Tygříků zvítězila Jaroměř 5:2. Do posledního utkání s týmem ze Rtyně v Podkrkonoší šli Tygříci s odhodláním vyhrát a získat tak 2. místo na turnaji. V tomto zápase se ukázala síla druhé pětky, kterou tvořili samí benjamínci Tygříků. První branku sice vstřelil Ríša z první pětky po přihrávce Radka, ale záhy tato pětka udělala chybu a bylo vyrovnáno. Druhou branku po důrazu před souperovou brankou vstřelil teprve sedmiletý Pepíno Šákr po přihrávce o rok staršího Bertíka Vocela. Soupeři se opět podařilo vyrovnat a tak musela opět zabojovat druhá pětka a Bertík Vocel dal vítěznou branku na konečných 3:2 po pěkné přihrávce Kiki Sobotkové. Na vítězství měl velký podíl i brankář Kuba Štípek, který zlikvidoval několik nebezpečných útoků soupeře. Konečné 2. místo je pro Tygříky rozhodně velkým úspěchem a povzbuzením. Chlapci i dívky ze druhé pětky ukázali svým starším spoluhráčům, že v jednoduchosti je síla. Bertík Vocel byl vyhlášen nejlepším hráčem Tygříků, ale toto ocenění patří i ostatním ze druhé pětky - Pepínovi, Kiki, Sandře, Patrikovi i brankáři Kubovi.

Za Tygřiky nastoupili: Jakub Štípek - Kiki Sobotková, Péťa Ďurana, Lukáš Dostál, Patrik Fadrhonc - Vojta Hrůza, Ríša Šelbický, Radek Kopuletý, Sandra Fadrhoncová, Pepíno Šákr a Bertík Vocel.

Branky a přihrávky: Sandra 1-1, Vojta 4-0, Pepíno 2-0, Péťa 1-0, Radek 1-3, Patrik 0-2, Bertík 1-1, Kiki 1-1, Ríša 3-1. Všem hráčům a hráčkám děkuji za dobrý výsledek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář